Top

قوانین و مقررات

قوانین فروشگاه اینترنتی  سیلویا چارچوبی است در جهت ارائه هرچه بهتر محصولات و خدمات. این قوانین به صورت زیر در نظر گرفته شده و شایسته است که به آن توجه فرمائید.

ورود کاربران به وب سایت فروشگاه سیلویا به معنای آگاهی ازشرایط، قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات وب سایت فروشگاه سیلویا بوده و به منزله ‏پذیرش آن‌ها است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وب سایت و فروشگاه اینترنتی فروشگاه سیلویا از سوی کاربر ‏است. شایان ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود. بنابراین به تاریخ بروزرسانی قوانین، دقت ‏فرمایید.‏

 

قوانین فروشگاه اینترنتی  سیلویا

– فعالیتهای وب سایت و فروشگاه اینترنتی  سیلویا تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و مقررات تولید و نشر محتوای آنلاین می باشد.

– تمامی کالاها و خدمات ارائه شده در وب سایت و فروشگاه اینترنتی  سیلویا، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند.

 

قوانین و ضوابط مربوط به فروش محصولات آرایشی و بهداشتی

– تمامی محصولات عرضه شده در فروشگاه اینترنتی  سیلویا دارای مجوز رسمی و تاییدیه های لازم از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می باشد.

– فروشگاه اینترنتی  سیلویا از فروش هرگونه دارو و محصولی که عرضه آن نیاز به ارائه نسخه پزشک دارد، معذور است.

– تمام محصولات عرضه شده در فروشگاه اینترنتی  سیلویا، اصل و دارای تاریخ انقضا می باشد. گروه فروشگاه سیلویا تضمین می نماید هیچگونه محصول جعلی و فاقد اعتبار از کمپانیهای سازنده را عرضه نخواهد کرد.

– تمامی محصولات دارای قیمت مصرف کننده می باشند که به صورت آنلاین توسط وب سایت فروشگاه سیلویا به روزسانی می شود.

– ‏اطلاعات هر محصول آرایشی بهداشتی در وب‌سایت فروشگاه سیلویا، صرفاً برای اطلاع‌رسانی است و جنبه مشاوره ندارد.

– ‏همچنین فروشگاه سیلویا مسئولیتی در قبال درستی اطلاعات فراهم شده روی بسته‌بندی کالا ندارد و مسئولیت آن با شرکت تولیدکننده کالاست.

– درصورت عدم آگاهی، اطلاع و ناتوانی مشتری در استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی و یا ایجاد خسارت نسبت به خود یا محصول، ‏تمامی مسئولیت‌‌های آن بر عهده مشتری است و فروشگاه  سیلویا در این خصوص هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.

– در صورت تایید معیوب بودن کالای مرجوعی توسط شرکت تامین یا تولیدکننده، فروشگاه سیلویا صرفاً هزینه کالا یا سرویس را مطابق فاکتور ‏‏(حداکثر تا یک ماه از تاریخ فاکتور) به مشتری برمی‌گرداند.

– گروه فروشگاه سیلویا نسبت به عوارض جسمی و بیماری‌های ناشی از استفاده محصولات آرایشی و بهداشتی (از قبیل حساسیت‌های پوستی، جراحات و ‏‏…) مسئولیت و پاسخگویی ندارد. انجام پیگیری‌های لازم باید توسط مشتری و از طریق شرکت‌های مربوط (نمایندگی‌ها و تامین‌کنندگان ‏رسمی کالا) انجام شود.‏

 

قوانین خرید و ارسال سفارش

– در فروشگاه اینترنتی  سیلویا، قبل از نهایی شدن فرآیند فروش، پیش فاکتور فروش ارائه می شود.

– پس از ثبت خرید کارشناسان فروش فروشگاه سیلویا جهت تایید نهایی و هماهنگی های لازم با مشتری تماس می گیرند.

– کاربر امکان سفارش محصولاتی که فاقد موجودی می باشند را نخواهد داشت.

– در فروشگاه اینترنتی  سیلویا هیچگونه مبلغی بابت سفارش موقت یا رزرو محصول دریافت نخواهد نمی گردد.

– کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

– مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

– ارسال سفارشات مطابق با درخواست مشتری و اخذ هزینه های مربوطه می باشد.

– سفارشات شهر شیراز که بوسیله پیک موتوری ارسال می شوند کمتر از 24 ساعت اداری انجام خواهد شد.

– مدت زمان ارسال سفارشات پستی بر عهده شرکت پست و یا سایر شرکتهای حمل و نقل می باشد.

– در صورت ثبت اشتباه قیمت محصول توسط اپراتور سایت و یا در صورت وجود نوسانات قیمت و بی ثباتی بازار، جهت جلوگیری از ایجاد خسارت و زیان ناشی از اختلاف قیمت، فروشگاه اینترنتی فروشگاه سیلویا می تواند وجه را به خریدار بازگردانده و با کمال احترام، از ارسال کالا خودداری نماید.

– همچنین فروشگاه اینترنتی سیلویا خود را متعهد می داند که در صورت ثبت اشتباه قیمت محصول، بیش از قیمت واقعی توسط اپراتور سایت، مابه التفاوت وجه را به خریدار بازگرداند.

 

خسارت در هنگام حمل و نقل

–  فروشگاه سیلویا همواره تلاش می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان در سراسر کشور برسد. ‏با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل کالا به شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر و اعلام بارنامه ‏مرسوله، بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و ‏تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و گروه فروشگاه سیلویا تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، ‏خسارت را جبران می‌‏کند.

– آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش گروه فروشگاه سیلویا اطلاع داده شود و ‏کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش فروشگاه سیلویا ارسال شود.

– عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی ‏داشته باشد، به استناد آن‌ها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات ‏کالا، مشخصات درج شده در وب سایت است.

– در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود (پلمپ) توسط  فروشگاه سیلویا دریافت نشود، امکان سرویس دهی وجود ندارد و کالا خارج از شرایط ‏تعویض محسوب می شود.

– در صورتی که موجودی کالای آسیب دیده در وب سایت فروشگاه سیلویا به اتمام برسد و امکان تعویض کالای آسیب دیده با کالای جایگزین وجود نداشته ‏باشد، مبلغ کالا به حساب خریدار استرداد شده و نوسان‏‌ قیمت باعث کاهش و یا افزایش مبلغ پرداختی نمی‌‏شود.‏

 

کاربران و حریم شخصی

– عضویت در وب سایت فروشگاه سیلویا رایگان می باشد.

– فروشگاه سیلویا خود را موظف به حفظ و مراقبت از اطلاعات شخصی کاربران می داند.

– حفظ و نگهداری از کلمه عبور بر عهده ی خودِ کاربر است و فروشگاه سیلویا هیچ مسئولیتی در قبال سوء استفاده ی سایرین از کلمه عبور کاربر را بر عهده نمی گیرد.

 

قوانین استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی  سیلویا

– استفاده از مطالب منتشر شده در وب سایت فروشگاه سیلویا تنها با ذکر منبع و درج لینک مستقیم به صفحه مطلب (نه صفحه اصلی فروشگاه سیلویا) امکان پذیر است. بدیهی است هر گونه استفاده از مطالب وب سایت که خارج از قوانین ذکر شده باشد غیر مجاز و پیگرد قانونی وب سایت را به همراه خواهد داشت.

 

نظرات کاربران و انتشار آن

– هیچ نظر، نقد و یا مطلبی از سوی کاربران در فروشگاه سیلویا امکان انتشار آنی و بدون نظارت مسئولین مربوطه را نخواهد داشت.

– مطالبی که ناقض قوانین کشوری و یا مضمونی خلاف عفت عمومی داشته باشد حذف و انتشار آن در وب سایت جلوگیری به عمل خواهد آمد.

– نظرات و نقدهایی که حاوی توهین و یا تخریب شخصیت سایر کاربران را داشته باشد نیز حذف و غیر قابل انتشار خواهد بود.

– مطالب عنوان شده توسط کاربران، نظرات، دیدگاه ها و تجارب شخصی کاربران بوده و فروشگاه سیلویا هیچگونه مسئولیتی در قبال تایید یا عدم تایید آن نخواهد داشت.

– کاربران موظف به درج نام و نام خوانوادگی خود در هنگام ثبت نظرات در وب سایت فروشگاه سیلویا هستند.

– مسلماً فروشگاه سیلویا حق پیگیری و قانونی کاربران خاطی و ناقض قوانین وب سایت را برای خود محفوظ می داند.

{profishop:copyright}