Top

درباره ما

ارایه کننده محصولات پوست و مو تخصصی و لوازم آرایشی
نوکس -سین بیو نیم -اوریاژ-سسدرما-لیراک-کدلی-ایگو-بایودرما-آلسینا-اتچه-پوپا-آموتیا-سفورل-روژه کاوایس-بایو اویل-ایزدین-سی پی آی
cpi-nuxe-synbionyme-uriage-sesderma-lierac-caudalie-ego-bioderma-alcina-atache-pupa-amutiya-saforelle-rogecavailles-bio oil-isdin

 

شیراز-عفیف آباد-مجتمع سپهر-واحد 113-فروشگاه سیلویا
تلفن: 07136484458-09122116237

ساعات کار: صبح 10 الی 13:15

بعد از ظهر: 18 الی 22:30

اینستاگرام:   esilvia.ir

زندگی ماشینی و مشغله‏‌های فراوان باعث شده بسیاری از مردم، برای لحظه لحظه ی زندگی خود برنامه ریزی فشرده و دقیقی داشته باشند. امروزه جامعه به درک بهتری از ارزش زمان دست یافته و دیگر صرف زمان‌ های طولانی در سفرهای درون شهری و حتی برون شهری به منظور تهیه اقلام مصرفی و کاربردی برای بسیاری از افراد اولویت خود را از دست داده است. اتلاف وقت در ترافیک، خستگی و صرف زمان زیاد برای یافتن کالای با کیفیت و البته با قیمت مناسب و … از مضرات عمده ی موجود در روشهای سنتی خرید می باشند.

هریک از عوامل مذکور به تنهایی قادرند باعث ترغیب و روی آوردن افراد جامعه از الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد به سمت الگوی های نوین خرید شوند. در این بین توسعه روزافزون اینترنت در کشور و مشغله‏‌های فراوان مردم در زندگی از عوامل مهمِ تغییر در الگوی متداول خرید محسوب می شوند. امروزه دیگر کمتر کسی برای خرید، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند. ازاینرو هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان از سرویس‌های اینترنتی و اپلیکیشن های موبایل افزوده می‌‏‏شود.

مسلماً ترجیح غالب افراد جامعه بر این است که به جای گذران وقت در ترافیک و تحمل خستگی ناشی از پرسه زدن در بین فروشگاهها، با استفاده از روشهای نوین خرید در وقت خود صرفه جویی نموده و این زمان را صرف تفریح و لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه نمایند. از اینرو فروشگاه سیلویا  تصمیم گرفت تا به نیازهای موجود در این عرصه پاسخ دهد.
فروشگاه سلیویا با ایده های فراوان و هیجان انگیز، در مسیر توسعه و تبدیل شدن به مرجعی مورد اعتماد و آسان برای خرید اینترنتی کالا در کشور است. فروشگاه سیلویا به دنبال ارائه خدمات و کالاهای متنوع و ضروری از برندهای مختلف و معتبر می باشد.

چشم‌انداز و مأموریت فروشگاه اینترنتی سیلویا

هدف ما در فروشگاه سیلویا تبدیل‌شدن به بزرگ‌ترین مرجع تجارت و انتخاب اول هر ایرانی برای خرید خدمات و محصولات از طریق اینترنت است. فروشگاه سیلویا در تلاشی مستمر به دنبال بالابردن روزافزون کیفیت خرید مشتریان بوده و همواره تلاش می‏‌کند تا بهترین خدمات و کالاها را با بیشترین درصد تخفیف و پائین ترین قیمت ممکن ارائه نماید.

{profishop:copyright}