اسپری هیرتراپی آلسینا


مشخصات اصلی


قیمت: 185000 تومان

معرفی اجمالی محصول


نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


اسپری هیرتراپی

یک تیر و چند نشان

لوسیونی هم برای تقویت فولیکول و هم ساقه موهای ضعیف و شکننده که به صورت واضح موجب حجم دهی مو نیز می شود. ترکیبات فعال این اسپری باعث تقویت پیاز مو و ساختار ساقه مو شده و از حالت طبیعی مو محافظت می کنند. کمپلکس تقویت کننده همراه با پنتنول، نیاسین آمید، سرامید، کراتین و ترکیبات مغذی و مرطوب کننده Aquarich از مواد موثره اصلی این محصول به شمار می روند. یکی از محصولات منحصر به فرد بازار با اثر مثبت بر ریشه و ساقه مو که به صورت اسپری ارائه می گردد تا مصرف آن راحت تر باشد. مصرف روزانه این اسپری جهت درمان بسیاری از مشکلات مو توصیه می شود.

نحوه مصرف

مو ها را مرطوب نمایید. بطری را به خوبی تکان دهید. سپس بسته به بلندی مو، 10 الی 15 پاف از اسپری را روی پوست سر و مو ها پخش نمایید تا جذب شود. نیازی به آبکشی نیست.

ترکیبات

Aqua, Alcohol denta, Creatin, PEG- 40 Hydrogentated Castor Oil, Parfum, PVP, Lecithin, Niacinamide, panthenol, Cetrimonium Chloride, Glycerin, Citric Acid, Avena strigose Seed Extract, potassium Sorbate.

ساخت :آلمان

مجوز بهداشت: 5928023346200596

تاریخ انقضا: 2021/1/29

حجم : 100 میلبرچسب ها: اسپری هیرتراپی , هیرتراپی , اسپری آلسینا , اسپری کاشت مو , اسپری تقویت مو , تقویت مو , alcina hair therapy spray , alcina spray , alcina hair spray , اسپری ضد ریزش , ریزش مو ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط